Transport międzynarodowy Włochy

Jesteśmy firmą Rotex, która zajmuje się transportem międzynarodowym do Włoch. Zatrudniamy samych specjalistów, doświadczonych kierowców i profesjonalnych spedytorów, posiadających wieloletnie doświadczenie w swoim fachu. Do swoich spedytorów mamy ogromne zaufanie, gdyż każda opracowana trasa jest w pełni zoptymalizowana, dzięki czemu nasi klienci oszczędzają czas i pieniądze.

Proponujemy tylko najnowocześniejsze i najlepsze rozwiązania, które dotyczą spedycji na trasie Polska – Włochy, Włochy – Polska. Robimy wszystko, aby rozwiązania, które proponujemy, spełniły wszystkie oczekiwania naszych klientów. Posiadamy nowoczesną flotę samochodów ciężarowych – 25 ciągników i 30 naczep z windą załadunkową, z czego wszystkie naczepy są firankami XL z opcją załadunku bocznego i górnego, co pozwala nam na możliwość optymalnego dostosowania pojazdu do każdego typu przewożonych ładunków.

Wszystkie nasze samochody ciężarowe są ubezpieczone, wyposażone w nadajniki GPS, dzięki czemu z łatwością można namierzyć przesyłkę. Oferujemy Państwu szybki oraz bezpieczny transport międzynarodowy do Włoch, niemal wszystkich przewożonych na rynku towarów.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Oferujemy transport międzynarodowy do Państwa, jakim są Włochy:

 • przewozy drobnicowe

 • przewozy częściowe

 • przewozy całopojazdowe

 • przewozy odpadów

 • przewozy ładunków niebezpiecznych (ADR)

 • przewozy w temperaturze kontrolowanej

Transport międzynarodowy Włochy

Transport międzynarodowy do Włoch jest przez nas bardzo chętnie i często obsługiwany, dzięki czemu, jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjną ofertę cenową, proponując przy tym wysoką jakość świadczonych usług.

To, co wyróżnia nasze usługi Transportu międzynarodowego na trasie Włochy, to przede wszystkim:

 • profesjonalizm,

 • stabilność organizacyjna jak i finansowa,

 • kompleksowe usługi,

 • niezawodność

 • wykwalifikowana i doświadczona kadra,

Realizując każdą usługę transportową, bezwzględnie respektujemy ustawę o transporcie drogowym, gdyż odpowiedzialnie podchodzimy do wykonywanych przez siebie obowiązków. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i elastycznie, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i realizacji wymagających transportów.

Zawsze staramy się poznać problemy i potrzeby klientów, gdyż wiemy, jak szybko i dynamicznie rozwija się rynek i rosną oczekiwania na każdym etapie planowania i realizacji trasy. Każda wykonana przez nas usługa transportu międzynarodowego do Włoch organizowana jest bardzo sprawnie pod kątem logistycznym, bo wiemy, że zadowolony klient, na pewno do nas wróci i zarekomenduje naszą firmę swoim znajomym.

Zapraszamy do współpracy!

Autoczęści

Skontaktuj się z nami

Transport i spedycja

297722262

phurotexmyszyniec@gmail.com

Mechanika i części

513521641

  Przesłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma ASM POLAND Nowy Cydzyn 44 18-421 Piątnica. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania się ze zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie lub ich trwałego usunięcia. Wszelkie dyspozycje dotyczące przetwarzania danych należy złożyć pisemnie do Administratora. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż ten, w którym dane osobowe są zbierane. Podanie danych jest dobrowolnie, niemniej niepodanie danych uniemożliwi wykonanie usługi.