Mobilny serwis ciężarówek Szczytno

Nasz zespół mobilnego serwisu ciężarówek Rotex pomógł już wielu kierowcom ze Szczytna i okolic. Jesteśmy ogromnymi fanami mechaniki samochodowej i działamy w branży od kilkunastu lat. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, zdobywanego przez lata i tysiącami naprawionych ciężarówek, staliśmy się niezawodni, potrafimy uporać się z każdą, nawet nietypową awarią, które zdarzają się na drodze.

Nasz Mobilny serwis ciężarówek dociera do uszkodzonej ciężarówki, nigdy odwrotnie, dlatego zyskują Państwo oszczędność czasu, który trzeba byłoby poświęcić, organizując lawetę ciężarową, decydując się na przewiezienie pojazdu do określonego warsztatu i finalnie jego naprawę stacjonarną. Pracujemy po to, aby nieść pomoc kierowcom ciężarówek, którzy utknęli na drodze z powodu niespodziewanej awarii.

Działamy kompleksowo i błyskawicznie, pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy, że po dokonanej przez nas naprawie, dalsza podróż samochodem ciężarowym będzie bezpieczna.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz na drodze. Posiadamy wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt, obsługiwany jest przez zawodowców, a przede wszystkim wiedzę teoretyczną i praktyczną, która pozwala nam rozprawić się z każdą, nawet największą usterką na drodze. Gwarantujemy szybką i skrupulatną naprawę.

Jako mobilny serwis ciężarówek, dojedziemy w ekspresowym czasie we wskazane miejsce – wszędzie tam, gdzie będą Państwo potrzebować naszej pomocy. Pomogliśmy już niejednemu mieszkańcowi Szczytna i okolic.

Mobilny serwis ciężarówek Rotex Szczytno
Mobilny serwis ciężarówek Rotex Szczytno

Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie – prowadzimy działania szybko, kompleksowo i rzetelnie. Priorytetem naszej firmy jest pomoc w sytuacji nieprzewidzianej awarii samochodów ciężarowych.

Nigdy się nie poddajemy i zawsze pracujemy do samego końca, aby każda naprawiana przez naszych mechaników ciężarówka wyjechała z miejsca awarii na własnych kołach. Nasi specjaliści przygotowani są na każdą, nawet najbardziej ekstremalną sytuację na drodze.

Dlaczego warto wybrać usługi naszego mobilnego serwisu ciężarówek:

  • docieramy wszędzie tam, gdzie trzeba

  • posiadamy konkurencyjne ceny

  • na każde zlecenie reagujemy błyskawicznie, pracując 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę

  • posiadamy sprawdzonych i doświadczonych fachowców

Mobilny serwis ciężarówek Szczytno - Kontakt Rotex Transport

Skutecznie i szybko postawimy prawidłową diagnozę, co zagwarantuje Państwu równie skuteczną i szybką naprawę.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Autoczęści

Skontaktuj się z nami

Transport i spedycja

297722262

phurotexmyszyniec@gmail.com

Mechanika i części

513521641

    Przesłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma ASM POLAND Nowy Cydzyn 44 18-421 Piątnica. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania się ze zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie lub ich trwałego usunięcia. Wszelkie dyspozycje dotyczące przetwarzania danych należy złożyć pisemnie do Administratora. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż ten, w którym dane osobowe są zbierane. Podanie danych jest dobrowolnie, niemniej niepodanie danych uniemożliwi wykonanie usługi.