Transport ciężarowy Szczytno

Transport ciężarowy firmy Rotex dla miasta Szczytno ma swoje podstawy w dziedzinie terminowości i bezpieczeństwa przewożonych towarów. Wszystkie zlecenia, realizowane przez nas, wykonywane są terminowo. Dbamy o jakość i bezpieczeństwo otrzymanego towaru od samego załadunku, aż po rozładunek.

Niewątpliwymi atutami, dotyczącymi transportu ciężarowego dla mieszkańców Łomży i nie
tylko, są :

 • terminowość
 • niezawodność,
 • kompetencja,
 • elastyczność,
 • bezpieczeństwo
 • odpowiedzialność

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Posiadamy bogato wyposażoną flotę aut ciężarowych:

 • 25 ciągników,
 • 30 naczep dodatkowo wyposażonych w windy załadunkowe. Wszystkie posiadają możliwość załadunku górnego i bocznego.

Takie zaplecze samochodów ciężarowych sprawia, że jesteśmy w stanie przewieźć nawet najbardziej zróżnicowane towary i dzięki temu, możemy podjąć się małych i dużych zleceń.

Wszystkie nasze auta ciężarowe doposażone są w nadajniki GPS, dzięki czemu dajemy możliwość zlokalizowania danego transportu. Nasze pojazdy, a także przewożone w nich ładunki są ubezpieczone, dzięki czemu nie muszą Państwo martwić się o transport.

Transport ciężarowy Szczytno

Gwarantujemy bezawaryjny kontakt z kompetentnymi spedytorami, posiadającymi ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. To, co istotne, cechuje nas duża wiedza z dziedziny transportu i prawa, ponieważ wszystkie swoje obowiązki wykonujemy bardzo odpowiedzialnie i skrupulatnie.

Wyróżnia nas sumienność, terminowość i bezpieczeństwo. Każda realizowana przez nas usługa wykonywana jest skrupulatnie, do każdego wykonywanego transportu ciężarowego, realizowanego dla mieszkańców Szczytna i nie tylko podchodzimy indywidualnie, aby móc sprostać potrzebom i wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Kompleksowo obsługujemy wszystkich swoich kontrahentów, zarówno w kwestii transportu ciężarowego, a także spedycji. Jesteśmy w stanie załatwić za Państwa wszystkie formalności związane z przewozem. Organizujemy wszystko w całości, zaczynając na załadunku, kończąc na rozładunku w określonym wcześniej przez Państwa miejscu.

Dla mieszkańców miasta Szczytno, oferujemy transport ciężarowy całopojazdowy, a także łączony.

Naszym konikiem jest transport:

 • ładunków standardowych,
 • ładunków przestrzennych,
 • ładunków niebezpiecznych (ADR).

Każdego z Państwa, którzy poszukują doświadczonego i bardzo rzetelnego partnera w biznesie, którego dotyczy transport ciężarowy dla mieszkańców Szczytna i nie tylko, zachęcamy do współpracy z naszą firmą Rotex.

Autoczęści

Skontaktuj się z nami

Transport i spedycja

297722262

phurotexmyszyniec@gmail.com

Mechanika i części

513521641

  Przesłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma ASM POLAND Nowy Cydzyn 44 18-421 Piątnica. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania się ze zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie lub ich trwałego usunięcia. Wszelkie dyspozycje dotyczące przetwarzania danych należy złożyć pisemnie do Administratora. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż ten, w którym dane osobowe są zbierane. Podanie danych jest dobrowolnie, niemniej niepodanie danych uniemożliwi wykonanie usługi.