Transport międzynarodowy Francja

Nasza firma transportowa Rotex prowadzi transport międzynarodowy do Francji i innych Państw. Swoim zasięgiem dotykamy niemal całą Europę. Realizujemy transporty częściowe, całopojazdowe oraz kombinowane. Do przewiezienia powierzonych nam ładunków wykorzystujemy ciężarówki z naszej bogato wyposażonej floty samochodowej. Posiadamy 25 ciągników i 30 naczep, z czego wszystkie, to są firanki XL z różnymi opcjami załadunku.

Wszystkie nasze samochody są ubezpieczone, wyposażone w windę załadunkową, która ułatwia procesy rozładunku i załadunku, a także w nadajniki GPS, które dbają o bezpieczeństwo jazdy oraz pozwalają na kontrolowanie realizowanego zlecenia.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

W ramach transportu międzynarodowego do Francji, posiadamy następujące usługi:

  • Spedycja

  • Międzynarodowy Transport towarów powyżej 50 kg

  • Częściowy i pełny załadunek towarów na terenie całej Francji

  • Transport towarów ADR

  • Transport ponadgabarytowy

  • Kontakt z naszymi spedytorami nawet poza godzinami pracy

Transport międzynarodowy Francja
Transport międzynarodowy Rotex Francja

Transport międzynarodowy do Francji, to dla nas szybka i prosta sprawa! Przewozimy towary o różnym charakterze, łącznie z HDR. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz rozwiązań w zakresie profesjonalnego doręczania różnego rodzaju towarów na trasie Polska – Francja, Francja – Polska. Zadowolenie i satysfakcja klienta jest naszym priorytetem, dlatego dbamy o to, aby każda, nawet najmniejsza usługa, świadczona była na najwyższym poziomie. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni spedytorzy gwarantują kompletne przygotowanie dokumentacji, niezbędnej podczas przewozu.

Wszystkie realizowane przez nas zlecenia dokonujemy w ramach wcześniej przygotowanych i ustalonych wytycznych, uwzględniając optymalizację kosztów. Działamy, sprawnie, kompleksowo i szybko, gdyż w kwestii dostaw czas odgrywa ważną rolę . Gwarantujemy jakość – każdy ładunek, który otrzymujemy do dostarczenia jest w pełni bezpieczny, trafia do odbiorcy bezawaryjnie, w stanie nienaruszonym.

Naszą domeną jest ciągły rozwój i stałe podnoszenie kompetencji, zarówno kierowców, jak i spedytorów, dlatego nie ograniczamy się wyłącznie do transportu międzynarodowego na terenie Francji. Wszystkie trasy realizujemy terminowo i przede wszystkim bezpiecznie, a gwarantują to Państwu nasi profesjonalni i doświadczeni kierowcy i spedytorzy. Do każdego transportu przewożonego załadunku, zawsze dobieramy odpowiedni środek transportu.

W przypadku Państwa zapytań, dotyczących transportu międzynarodowego z Polski do Francji, zapraszamy do kontaktu, zarówno za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu, jak również formularza kontaktowego widocznego na stronie. Wspólnie ustalimy szczegóły naszej przyszłej współpracy oraz wycenimy zamawianą usługę transportu międzynarodowego.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Autoczęści

Skontaktuj się z nami

Transport i spedycja

297722262

phurotexmyszyniec@gmail.com

Mechanika i części

513521641

    Przesłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma ASM POLAND Nowy Cydzyn 44 18-421 Piątnica. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania się ze zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie lub ich trwałego usunięcia. Wszelkie dyspozycje dotyczące przetwarzania danych należy złożyć pisemnie do Administratora. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż ten, w którym dane osobowe są zbierane. Podanie danych jest dobrowolnie, niemniej niepodanie danych uniemożliwi wykonanie usługi.