Blacharstwo i lakiernictwo Szczytno

Blacharstwo i lakiernictwo w Szczytnie kreuje nową jakość poprzez mistrzowsko zarządzaną firmę Rotex. Prowadzimy kompleksowe naprawy powypadkowych samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Posiadamy nowocześnie zaopatrzony warsztat blacharski i kompleks lakierniczy, systematycznie podnoszących swoje kwalifikacje blacharzy i lakierników oraz najwyższej jakości materiały, które finalnie dają gwarancję najlepiej przeprowadzonej naprawy, a także pozwalają nam sprostać potrzebom współczesnej i zaawansowanej techniki motoryzacyjnej.

Współpracujemy z wybitnymi producentami i dostawcami, co daje pewność napraw, zgodnymi z oczekiwaniami i wymaganiami naszych klientów. Dostęp do innowacji rynkowych, lata praktyki i doświadczenia naszych fachowców sprawiają, że wszystkim naprawianym przez nas pojazdom przywracamy dawny wygląd, od doskonale wyprofilowanej karoserii, po misternie wykonanej powłoki lakierniczej. Ogromnym atrybutem firmy Rotex jest nie tylko wysoka jakość wykonywanych przez nas napraw blacharsko-lakierniczych, ale również dogodne terminy realizacji. Narzędzia, używane przez nas do napraw są na światowym poziomie. Aby zapewnić idealną strukturę powłoki samochodu, usługę lakierowania wykonujemy w bezpyłowej kabinie lakierniczej.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Blacharstwo Szczytno

Oddanie w nasze ręce swojego uszkodzonego samochodu to niewątpliwie dobra inwestycja w swoje bezpieczeństwo, gdyż dzięki specjalistycznym narzędziom i bogatemu doświadczeniu naszych blacharzy, doprowadzimy Państwa auto do idealnego stanu.

Realizujemy wszystkie naprawy blacharskie, m.in:

 • naprawy powypadkowe,

 • likwidację szkód komunikacyjnych,

 • naprawę uszkodzeń nadwozia,

 • zabezpieczenia antykorozyjne podwozia i nadwozia,

 • wymianę i naprawę szyb.

Blacharstwo Szczytno Rotex Transsport
Lakiernictwo Szczytno Rotex Transport

Lakiernictwo Szczytno

Do każdej naprawy lakierniczej stosujemy wysokiej jakości materiały co przekłada się na perfekcyjnie zrealizowaną usługę, oferowaną przez nasz serwis. Połączenie wiedzy i doświadczenia z najlepszymi dostępnymi materiałami na rynku, gwarantuje Państwu genialne położenie lakieru na Państwa samochodzie. Nasi lakiernicy podejmą się:

 • zmiany koloru całego nadwozia lub poszczególnych elementów,

 • lakierowania zarówno całego nadwozia, jak i poszczególnych elementów,

 • renowacji powłoki lakierniczej.

Prowadzimy również:

 • naprawy powłok lakierniczych,

 • lakierowanie części prostowanych z dokładnym odtworzeniem załamań, kantów, płaszczyzn i kształtów,

 • polerowanie.

Dlaczego mieszkańcy Szczytna powinni skorzystać z naszego serwisu blacharsko- lakierniczego?

 • Profesjonalna i kompleksowa obsługa blacharsko-lakiernicza

 • Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości

 • Zastosowanie nowoczesnych urządzeń i specjalistycznych narzędzi

 • Wysokie kompetencje, poprzedzone bogatym doświadczeniem i podnoszeniem kwalifikacji naszych specjalistów.

 • Wszystkie naprawy realizowane w terminie.

Blacharstwo i Lakiernictwo Szczytno - Kontakt Rotex Transport

Dzięki dużej wiedzy, wysokiej jakości materiałów i bogatemu zapleczu technicznemu, nie zauważą Państwo nawet znaku po wykonanych naprawach.

Autoczęści

Skontaktuj się z nami

Transport i spedycja

297722262

phurotexmyszyniec@gmail.com

Mechanika i części

513521641

  Przesłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma ASM POLAND Nowy Cydzyn 44 18-421 Piątnica. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania się ze zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie lub ich trwałego usunięcia. Wszelkie dyspozycje dotyczące przetwarzania danych należy złożyć pisemnie do Administratora. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż ten, w którym dane osobowe są zbierane. Podanie danych jest dobrowolnie, niemniej niepodanie danych uniemożliwi wykonanie usługi.