Serwis samochodów ciężarowych Ostrołęka

Firma Rotex prowadzi serwis samochodów ciężarowych wszystkich marek dla mieszkańców miasta Ostrołęka i nie tylko. Posiadamy bogato wyposażone stanowiska serwisowe, a zatrudnieni u nas eksperci, sprostają każdej, nawet najbardziej wymagającej naprawie.

Serwis samochodów ciężarowych dotyka również ingerencji bardziej zaawansowanych, m.in. ingerencji w pompy wtryskowe, remontów silnika, mechanizm wtryskiwaczy czy skrzynie biegów. Szeroki zakres naprawa samochodów ciężarowych dla klientów Ostrołęki i nie tylko obejmuje również remonty blacharskie oraz skomplikowane korekty powypadkowe.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Swoje usługi oferujemy w zakresie:

 • kompleksowych napraw samochodów ciężarowych
 • powypadkowych napraw naczep i pojazdów
 • napraw naczep samochodowych i przyczep, także specjalistyczne zabudowy do przewozu żywca
 • blacharstwo i lakiernictwo
 • diagnostyka komputerowa
 • remonty silników i skrzyń biegów
 • regeneracja alternatorów, rozruszników, zacisków hamulcowych
 • wymiany klocków, tarcz oraz sprzęgieł
 • wymiany filtrów, olejów i płynów eksploatacyjnych.
Serwis samochodów ciężarowych Ostrołęka
Serwis samochodów ciężarowych Rotex Ostrołęka

Zapraszamy do naszego nowoczesnego serwisu samochodów ciężarowych. Posiadamy bogate doświadczenie w transporcie, a także zatrudniamy wyspecjalizowanych mechaników, którzy gwarantują naprawy bieżące, kompleksową obsługę oraz generalne remonty skrzyń biegów i silników.

Nasz serwis samochodów ciężarowych, świadczący swoje usługi zarówno dla mieszkańców Ostrołęki i nie tylko, wyposażony jest w komputer diagnostyczny oraz niezbędne narzędzia, które pozwalają skrócić do minimum czas naprawy. Zajmujemy się naprawami pojazdów ciężarowych różnych marek, takich jak Volvo, Mercedes, Daf, Scania, Renault, Man i innych. Nasza dogodna lokalizacja daje możliwość naszym mechanikom również dojazdu do klienta. Zatrudniani przez nas mechanicy firmy Rotex w szybkim tempie rozwiążą każdy problem techniczny pojazdu.

Niewątpliwym atutem firmy jest bogato wyposażony warsztat mechaniczny, jak również ekspresowy dostęp do części i podzespołów, nie tylko nowych, ale również regenerowanych, które oferujemy u siebie na miejscu. Dysponujemy bardzo doświadczoną kadrą wyspecjalizowanych mechaników i elektryków oraz służymy fachową pomocą i doradztwem w zakresie serwisu samochodów ciężarowych.

Wśród swoich klientów posiadamy m. in. wielkie firmy transportowe, a także sklepy i serwisy. Świadczy to o konkurencyjnej ofercie cenowej i wysokiej jakości usług, które oferujemy.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Autoczęści

Skontaktuj się z nami

Transport i spedycja

297722262

phurotexmyszyniec@gmail.com

Mechanika i części

513521641

  Przesłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma ASM POLAND Nowy Cydzyn 44 18-421 Piątnica. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania się ze zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie lub ich trwałego usunięcia. Wszelkie dyspozycje dotyczące przetwarzania danych należy złożyć pisemnie do Administratora. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż ten, w którym dane osobowe są zbierane. Podanie danych jest dobrowolnie, niemniej niepodanie danych uniemożliwi wykonanie usługi.