Serwis autobusów Ostrołęka

Serwis autobusów Ostrołęka, to kompleksowy zakład mechaniczny, który prowadzi firma Rotex, zajmujący się wszelkimi naprawami autobusów. Profesjonalne i nowoczesne sprzęty, w które jest wyposażony nasz warsztat, pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Bogate doświadczenie, które zdobywaliśmy, mogąc pracować z różnymi typami i markami autobusów, pozwoliło nam rzetelnie i fachowo zaopiekować się każdym pojazdem. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych ludzi, w wieloletnim stażem, którzy dodatkowo podnosili swoje kompetencje, uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach.

Gwarantujemy, że każda zlecona w naszym serwisie autobusów, nawet najbardziej skomplikowana naprawa wykonana będzie należycie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

W ramach proponowanych przez nas napraw autobusów w Ostrołęce, proponujemy:

 • serwis blacharski

 • serwis lakierniczy

 • serwis klimatyzacji

 • serwis napraw powypadkowych

 • obsługę i naprawę instalacji elektrycznej

 • obsługę i naprawę układów centralnych ogrzewań

 • obsługę i naprawę układów pneumatycznych

 • remonty silników i skrzyń biegów

 • przeglądy autobusów

Serwis autobusów Ostrołęka
Serwis autobusów Rotex Ostrołęka

W naszym serwisie autobusów udzielimy Państwu kompleksową pomoc w zakresie napraw, dajemy gwarancję, że stan techniczny naprawionego autobusu będzie bez zarzutu. Nasi mechanicy autobusowi zadbają, aby autobus był bezawaryjny na drodze, w pełni sprawny, w stanie technicznym bez zarzutu, a Państwo byli zadowoleni w niezawodności pojazdu.

Każda naprawa autobusów dla klientów Ostrołęki i nie tylko przebiega szybko i sprawnie, a przede wszystkim w czasie wcześniej przez nas ustalonym, dlatego warto skorzystać z naszych usług. Firma Rotex i nasz serwis autobusów, to usługi dla osób, które oczekują bogato doświadczonych i profesjonalnych mechaników, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Do każdej wykonanej przez nas pracy podchodzimy indywidualnie, dbamy o nieustanny rozwój, aby w parze z każdą naprawą szła wysoka jakość.

Wszelkie naprawy autobusów prowadzimy w sposób rzetelny, korzystając zarówno z oryginalnych części, jak i zamienników wszystkich marek. Mamy mnóstwo zadowolonych klientów, którzy polecają nasze usługi innym.

Na tle konkurencji wyróżnia nas:

 • pasja

 • nowoczesność

 • elastyczność

 • mobilność

Stale rozwijamy się, wprowadzamy nowinki technologicznie, aby nadążać za zmieniającym się światem i aby móc wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Autoczęści

Skontaktuj się z nami

Transport i spedycja

297722262

phurotexmyszyniec@gmail.com

Mechanika i części

513521641

  Przesłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma ASM POLAND Nowy Cydzyn 44 18-421 Piątnica. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania się ze zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie lub ich trwałego usunięcia. Wszelkie dyspozycje dotyczące przetwarzania danych należy złożyć pisemnie do Administratora. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż ten, w którym dane osobowe są zbierane. Podanie danych jest dobrowolnie, niemniej niepodanie danych uniemożliwi wykonanie usługi.