Poznaj nas lepiej

Firma istnieje od 2010 roku.Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży TSL. Specjalizujemy się w usługach transportowych i spedycyjnych. Doskonałość i Terminowość to cechy, które łączą naszą firmę. Cieszymy się zaufaniem Klientów w naszym kraju jak i za granicą.

Nasz zespół rozlokowany jest na terenie Europy i dlategojesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom najwyższy poziom obsługi i satysfakcji.Zdajemy sobie sprawę, że profesjonalizm składa się z wieluczynników, takich jak pewność, jakoś, bezpieczeństwo i uczciwość.

Nasza firma specjalizuje się w transporcie, logistyce i spedycji. Dysponujemy szeroko rozbudowaną flotą pojazdów oraz wysoko wykwalifikowanym zespołem dążącym do wyznaczania wysokich standardów usług na rynku transportowym.

Wieloletnia współpraca z naszymi zaufanymi podwykonawcami udoskonaliła nasz system, który umożliwia nam zaoferowanie naszym kontrahentom konkurencyjnych stawek na obecnie wiodących kierunkach w Europie.Transport międzynarodowy jest głównym filarem naszej działalności.

Swoim zasięgiem dotyka prawie każdego kontynentu, jednak w szczególności opiera się na organizacji transportów drogowych na terenie całej Europy oraz Rosji (w tym dalekiej Rosji), i krajów byłej Wspólnoty Niepodległych Państw np. Kazachstan. Proponujemy elastyczne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Oferujemy możliwość załadunku towarów, przeznaczonych do transportu w różne miejsca Europy, na jedną jednostkę transportową, która odbierze całość towaru od nadawcy.

Towary trafią do naszego centrum logistycznego, zostaną przeładowane, a następnie wspólnie z innymi towarami trafią do kraju przeznaczenia i zostaną dostarczone do odbiorców. Firma Rotex zadba, aby każdy etap tego logistycznego przedsięwzięcia przebiegł sprawnie i bezproblemowo.

Co nas wyróżnia!

Pewność

Jakość

Bezpieczeństwo

Poznaj naszą ofertę

Autoczęści

Skontaktuj się z nami

Transport i spedycja

297722262

phurotexmyszyniec@gmail.com

Mechanika i części

513521641

    Przesłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma ASM POLAND Nowy Cydzyn 44 18-421 Piątnica. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania się ze zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie lub ich trwałego usunięcia. Wszelkie dyspozycje dotyczące przetwarzania danych należy złożyć pisemnie do Administratora. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż ten, w którym dane osobowe są zbierane. Podanie danych jest dobrowolnie, niemniej niepodanie danych uniemożliwi wykonanie usługi.