Transport międzynarodowy Anglia

Nasza firma Rotex zajmuje się transportem międzynarodowym do Anglii i nie tylko. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoim klientom, posiadamy bardzo bogatą ofertę usług transportowych do kraju, jakim jest Anglia, która dedykowana jest indywidualnym potrzebom naszych klientów.

Nasza flota, to 25 ciągników i 30 naczep XL (13,6m), z różnymi opcjami załadunku, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i emisji spalin. Wszystkie nasze samochody są ubezpieczone, wyposażone w windy załadunkowe, a także lokalizatory GPS, które pozwalają na bezpieczną jazdę i szybką weryfikację realizowanych zleceń.

Transport międzynarodowy do Anglii, to szybka i prosta sprawa! Przewozimy wszystko, łącznie z HDR. Proponujemy Państwu moc bogatych rozwiązań w kwestii profesjonalnego dostarczenia przeróżnych towarów na trasie Polska – Anglia, Anglia – Polska.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

W ramach naszych usług, w transporcie międzynarodowym do Anglii, proponujemy następujące usługi:

  • Transport Międzynarodowy towarów powyżej 50 kg

  • Spedycja

  • Pełny i częściowy załadunek towarów na terenie całej Anglii

  • Transport ponadgabarytowy

  • Transport towarów ADR

  • Łatwa dostępność naszego teamu również poza godzinami pracy

  • Ustalenie cen do 15 minut

Transport międzynarodowy Anglia

Stawiamy na rozwój, dlatego sukcesywnie poszerzamy swoją flotę TIR i nie ograniczamy się tylko do transportu międzynarodowego na terenie Anglii. Naszym celem jest przewożenie ładunków swoich klientów samochodami wysokiej klasy i jakości.

Wszystkie trasy realizujemy bezpiecznie i terminowo, a takie bezpieczeństwo gwarantują Państwu nasi doświadczeni i profesjonalni w swoim fachu kierowcy. Każdy transport realizujemy według indywidualnych wymagań i potrzeb naszych klientów, dobierając odpowiedni środek transportu, do przewożonego ładunku.

Wszystkie przekazane nam zlecenia dokonujemy w ramach wcześniej ustalonych wytycznych, uwzględniając przy tym optymalizację kosztów. Działamy kompleksowo, sprawnie i szybko, gdyż zdajemy sobie sprawę, że w kwestii dostaw, czas gra ważną rolę . Dajemy gwarancję jakości, każdy przekazany do dostarczenia towar jest w pełni bezpieczny, trafi do klienta w stanie nieuszkodzonym oraz zostanie dostarczony bezpośrednio pod wskazany adres.

Najważniejsze dla nas jest Państwa zaufanie, a co za tym idzie tworzenie coraz większego grona zleceniodawców.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do naszych stałych klientów!

Autoczęści

Skontaktuj się z nami

Transport i spedycja

297722262

phurotexmyszyniec@gmail.com

Mechanika i części

513521641

    Przesłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma ASM POLAND Nowy Cydzyn 44 18-421 Piątnica. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania się ze zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie lub ich trwałego usunięcia. Wszelkie dyspozycje dotyczące przetwarzania danych należy złożyć pisemnie do Administratora. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż ten, w którym dane osobowe są zbierane. Podanie danych jest dobrowolnie, niemniej niepodanie danych uniemożliwi wykonanie usługi.