Transport ciężarowy Ostrołęka

Firma transport ciężarowy Rotex kompleksowo obsługuje klientów na terenie Ostrołęki i nie tylko. Terminowość, niezawodność, elastyczność, a także wysoka jakość świadczonych przez nas usług to cechy, które sprawiają, że potrafimy spełnić wysokie wymagania nawet najbardziej restrykcyjnych klientów. Lata doświadczeń sprawiły, że zyskaliśmy zaufanie klientów miasta Ostrołęka i nie tylko, współpracujących z nami od lat w zakresie transportu ciężarowego.

Transport ciężarowy dla mieszkańców Ostrołęki i nie tylko, to bardzo ważny ważny obszar działań naszej firmy. Kompleksowo świadczymy usługi transportowe na terenie całej Europy i nie tylko. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm, jak również osób prywatnych.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców i spedytorów, którzy potrafią poradzić sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi transportami. W kwestii odpraw zawsze służymy radą i pomocą, pomagamy załatwić wszelkie formalności, aby móc odciążyć klienta procedurami i wszelką papierologią.

Rynek transportu ciężarowego jest nam bardzo dobrze znany, lata doświadczeń sprawiły, że każdy realizowany przez nas transport jest świetnie zaplanowany, a towar trafia w nienaruszonej formie i na czas do wskazanego przez klienta miejsca. Dbamy o bezpieczeństwo przekazanego nam towar od momentu załadunku, aż po sam rozładunek.

Transport ciężarowy Ostrołęka
Transport ciężarowy Rotex Ostrołęka

To, co istotne, to fakt, że wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w nadajniki GPS, które dają możliwość monitorowania towaru na każdym etapie podróży. Wszystkie nasze pojazdy, jak również przewożone w nich ładunki są ubezpieczone, dzięki czemu nie muszą Państwo martwić się o transport.

Dbamy o kwestie logistyczne, aby móc zminimalizować koszty dostaw i zaplanować dogodny termin dostarczenia towaru. Naszym motto jest terminowość, sumienność i bezpieczeństwo. Do każdej realizowanej przez nas usługi podchodzimy indywidualnie, by móc sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającym kontrahentom.

Posiadamy wszystkie potrzebne licencje i certyfikaty, które pozwalają nam świadczyć usługi transportu ciężarowego dla mieszkańców miasta Ostrołęki i nie tylko. Zatrudniamy samych zaufanych kierowców, którzy współpracuje z nami od wielu lat.

Gwarantujemy, że są oni najlepszymi specjalistami w branży transportowej. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy i zaufania naszej firmie Rotex!

Autoczęści

Skontaktuj się z nami

Transport i spedycja

297722262

phurotexmyszyniec@gmail.com

Mechanika i części

513521641

    Przesłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma ASM POLAND Nowy Cydzyn 44 18-421 Piątnica. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania się ze zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie lub ich trwałego usunięcia. Wszelkie dyspozycje dotyczące przetwarzania danych należy złożyć pisemnie do Administratora. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż ten, w którym dane osobowe są zbierane. Podanie danych jest dobrowolnie, niemniej niepodanie danych uniemożliwi wykonanie usługi.