Serwis samochodów ciężarowych Szczytno

Firma Rotex oferuje serwis samochodów ciężarowych dla mieszkańców miasta Szczytno i okolic wszystkich marek pojazdów ciężarowych. Zatrudniamy samych specjalistów: mechaników i elektryków, którzy sprostają nawet najbardziej wymagającym usterkom. Serwis samochodów ciężarowych, który prowadzimy został przez nas bogato wyposażony we wszystkie niezbędne narzędzia, jak również w komputer diagnostyczny, co pozwala zaoszczędzić czas sobie i klientowi, skracając czas naprawy do minimum.

W swoim zakładzie mechanicznym mamy dostęp do różnych podzespołów i części, zarówno nowych, ale także regenerowanych. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, którzy są w stanie sprowadzić nam bardzo szybko nietypowe produkty, potrzebne do napraw. Nie odmawiamy napraw żadnemu klientowi, zawsze służymy doradztwem w różnych kwestiach serwisu samochodów ciężarowych i fachową pomocą.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Swoje usługi serwisowe samochodów ciężarowych dla klientów Szczytna i nie tylko, świadczymy w zakresie:

  • napraw samochodów ciężarowych, naczep i pojazdów
  • lakiernictwo i blacharstwo
  • remonty skrzyń biegów i silników
  • diagnostyka komputerowa
  • wymiany tarcz, sprzęgieł oraz klocków
  • regeneracja zacisków hamulcowych, rozruszników i alternatorów
  • wymiany filtrów, płynów eksploatacyjnych i olejów
Serwis samochodów ciężarowych Szczytno
Serwis samochodów ciężarowych Rotex Szczytno

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego dobrze wyposażonego serwisu samochodów ciężarowych. W swoim zespole posiadamy wyspecjalizowanych fachowców, mechaników i elektryków, którzy dają gwarancję pewnych napraw, którzy zajmują się kompleksową obsługą oraz wykonują generalne remonty silników i skrzyń biegów. Swoje usługi świadczymy zarówno dla mieszkańców Szczytna i nie tylko.

Nasz serwis samochodów ciężarowych wyposażony jest w niezbędne narzędzia oraz komputer diagnostyczny, dzięki czemu czas naprawy skracamy do minimum. Prowadzimy naprawy samochodów ciężarowych różnych marek, m.in: Mercedes, Volvo, Scania, Daf, Man, Renault i innych. Dogodna lokalizacja, w której się znajdujemy, daje szansę naszym mechanikom dojazdu bezpośrednio do klienta. Wszyscy mechanicy firmy Rotex, zatrudniani przez nas, w możliwie najszybszym tempie wyszukają każdy problem techniczny pojazdu i szybko go rozwiążą. Szeroki zakres usług, które prowadzimy w swoim serwisie, obejmuje również remonty lakiernicze i blacharskie oraz nietypowe korekty powypadkowe.

Naszymi klientami są m. in. wielkie firmy transportowe i serwisy. Wszystko za sprawą wysokiej jakości usług, które posiadamy, a także konkurencyjnej ofercie cenowej.

Zachęcamy do umówienia się na serwis!

Autoczęści

Skontaktuj się z nami

Transport i spedycja

297722262

phurotexmyszyniec@gmail.com

Mechanika i części

513521641

    Przesłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma ASM POLAND Nowy Cydzyn 44 18-421 Piątnica. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania się ze zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie lub ich trwałego usunięcia. Wszelkie dyspozycje dotyczące przetwarzania danych należy złożyć pisemnie do Administratora. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż ten, w którym dane osobowe są zbierane. Podanie danych jest dobrowolnie, niemniej niepodanie danych uniemożliwi wykonanie usługi.