Mobilny serwis ciężarówek Ostrołęka

Mobilny serwis ciężarówek Rotex, który działa na terenie Ostrołęki dojedzie w każde miejsce, gdzie potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Niezależnie od wielkości szkody, czy to jest drobna usterka, czy uciążliwy problem, zespół naszych doświadczonych mechaników dokona naprawy, zakończonej sukcesem. Nasi sprawdzeni specjaliści zrobią wszystko, aby świadczone usługi mobilnego serwisu ciężarówek, które prowadzimy 24h, dały możliwość spokojnego snu każdemu przedsiębiorcy i kierowcy.

Naprawa ciężarówek to nasza pasja i miłość. W naprawach wyspecjalizowaliśmy się od lat, więc za wysoko konkurencyjnymi cenami, stoją zarówno usługi wysokiej klasy oraz jakość i zadowolenie naszych klientów.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Nasz mobilny serwis ciężarówek pomógł już niejednemu mieszkańcowi Ostrołęki i okolic. Wyposażeni jesteśmy w wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt, dający gwarancję gruntownych napraw, wykonanych w możliwie jak najszybszym czasie.

Posiadany przez nasnowoczesny sprzęt, w tym testery diagnostyczne, holownik tir daje nam szansę wykonania bardzo precyzyjnej diagnostyki auta, by możliwie w jak najszybszy sposób móc zdiagnozować i naprawić usterkę.

Mobilny serwis ciężarówek Rotex Ostrołęka
Mobilny serwis ciężarówek Rotex Ostrołęka

Każdy problem, który się pojawia na drodze i którego się podejmujemy, zostaje naprawiony przy użyciu nowych części, ich zamienników, bądź też w pełni działających używanych elementów. Współpracujemy z dobrze wyposażonymi dostawcami, co gwarantuje nam ekspresowy dostęp do części niezbędnych podczas naprawy samochodu, niezależnie od jego marki.

Nigdy się nie poddajemy, pracujemy zawsze do końca, aby finalnie każda naprawiana przez nas ciężarówka wyjechała z miejsca awarii na własnych kołach. Nasi mechanicy przygotowani są na każdą, nawet najbardziej ekstremalną sytuację na drodze.

Dlaczego warto nas wybrać:

  • Mocno konkurencyjna cena – jesteśmy tańsi nawet o połowę w porównaniu do innych serwisów konkurencji

  • Reagujemy bardzo szybko – działamy 24h, 7 dni w tygodniu.

  • Prowadzimy mobilny warsztat – posiadamy profesjonalny sprzęt i sprawdzonych fachowców, którzy rozwiążą każdy problem na drodze.

Mobilny serwis ciężarówek Ostrołęka - Kontakt Rotex Transport

Nabywając coraz większe doświadczenie, potrafimy usuwać najbardziej skomplikowane usterki. Szybko i skutecznie potrafimy postawić prawidłową diagnozę, która gwarantuje szybką i skuteczną naprawę.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Autoczęści

Skontaktuj się z nami

Transport i spedycja

297722262

phurotexmyszyniec@gmail.com

Mechanika i części

513521641

    Przesłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma ASM POLAND Nowy Cydzyn 44 18-421 Piątnica. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania się ze zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie lub ich trwałego usunięcia. Wszelkie dyspozycje dotyczące przetwarzania danych należy złożyć pisemnie do Administratora. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż ten, w którym dane osobowe są zbierane. Podanie danych jest dobrowolnie, niemniej niepodanie danych uniemożliwi wykonanie usługi.