Blacharstwo i lakiernictwo Ostrołęka

W naszym zakładzie blacharstwa i lakiernictwa wykonujemy kompleksowe naprawy blacharskie oraz lakiernicze powypadkowych samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Mieszkańcy Ostrołęki dużo zyskują, korzystając z usług naszego zakładu. Nowocześnie wyposażony kompleks lakierniczy i warsztat blacharski, najwyższej jakości materiały oraz nieustająco podnoszący swoje kompetencje lakiernicy i blacharze pozwalają sprostać potrzebom zaawansowanej techniki motoryzacyjnej i dają gwarancję wysokiej jakości naprawy. Praca z najlepszymi producentami i dostawcami, a także doskonała wiedza naszych blacharzy i lakierników przekłada się na pewność napraw, zgodnymi z wymaganiami naszych klientów.

Lata doświadczeń naszych fachowców oraz świetny dostęp do innowacji rynkowych sprawiają, że wszystkim naprawianym przez nas pojazdom, przywracamy dawny wygląd, od dokładnie wyprofilowanej karoserii, po bezbłędnie wykonanej powłoki lakierniczej. Bez wątpienia, dobrą stroną naszej firmy jest nie tylko wysoka jakość wykonywanych przez nas usług blacharsko-lakierniczych lecz również ekspresowe terminy realizacji. Wyposażenie, które posiadamy jest na światowym poziomie. Aby zapewnić każdemy autu idealneą strukturę zrealizowanej przez nas powłoki, usługę lakierowania wykonujemy w bezpyłowej kabinie lakierniczej.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Lakiernictwo Ostrołęka

Nasi fachowcy zrealizują usługę:

 • lakierowania poszczególnych elementów, a także całego nadwozia,

 • odnawiania powłoki lakierniczej,

 • zmiany koloru całego nadwozia lub poszczególnych elementów.

Oferujemy także:

 • usługę polerowania oraz lakierowania części prostowanych z dokładnym odtworzeniem kantów, płaszczyzn, załamań i kształtów,

 • naprawy powłoki lakierniczej.

Lakiernictwo Ostrołęka Rotex Transport
Blacharstwo Ostrołęka Rotex Transsport

Blacharstwo Ostrołęka

Kompleksowe realizujemy:

 • wszelkie naprawy blacharskie, m.in: zabezpieczenia antykorozyjne podwozia i nadwozia,

 • naprawy powypadkowe,

 • likwidację szkód komunikacyjnych,

 • naprawę uszkodzeń nadwozia,

 • wymianę i naprawę szyb.

Dlaczego warto skorzystać z usług serwisu blacharsko- lakierniczego?

 • Doświadczenie – Każdy samochód znajduje się pod opieką doświadczonych fachowców z miłością do motoryzacji. Dbamy nie tylko o nieustanne podnoszenie kompetencji naszych pracowników, a również o efektywność pracy.

 • Najwyższa jakość – Stale dążymy do ideału i nieustannie kształcimy się, aby każda usługa naprawcza zrealizowana została na najwyższym poziomie.

 • Terminowość – Wywiązujemy się z ustalonych wcześniej terminów, dbając o najdrobniejsze szczegóły każdej naprawy.

Blacharstwo i Lakiernictwo Ostrołęka - Kontakt Rotex Transport

Blacharstwo i lakiernictwo to nie tylko praca, ale również pasja i swego rodzaju sztuka. Bogate doświadczenie naszych fachowców, zdobywane od lat w renomowanych serwisach Ostrołęki, daje nam możliwość oceny każdej sytuacji, dzięki czemu, każda naprawa spełni oczekiwania każdego klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Autoczęści

Skontaktuj się z nami

Transport i spedycja

297722262

phurotexmyszyniec@gmail.com

Mechanika i części

513521641

  Przesłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma ASM POLAND Nowy Cydzyn 44 18-421 Piątnica. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania się ze zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie lub ich trwałego usunięcia. Wszelkie dyspozycje dotyczące przetwarzania danych należy złożyć pisemnie do Administratora. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż ten, w którym dane osobowe są zbierane. Podanie danych jest dobrowolnie, niemniej niepodanie danych uniemożliwi wykonanie usługi.